Results : Smuts Irene River : Smuts Run/Walk on Saturday @ 06:10, 26th June 2021

Search Download Share to Facebook
G Gender Position O Overall Position C Category Position Dog Run
15km:Male [5]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 1 1 TA3203 Christiaan Van Der Westhuizen 15km Male 36 Sub-Veteran (30-39) 01:24:14
2 3 2 TA2696 Alain Michaels 15km Male 33 Sub-Veteran (30-39) 01:47:57
3 4 1 TA2941 Raymond Beardsley 15km Male 44 Veteran (40-49) 01:53:48
4 6 2 TA3175 Michael Dekker 15km Male 45 Veteran (40-49) 02:36:42
5 7 1 TA2686 Henk Basson 15km Male 65 Grand-Master (60+) 02:36:53
15km:Female [3]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 2 1 TA3594 Michele Dreyer 15km Female 30 Sub-Veteran (30-39) 01:24:17
2 5 1 TA1402 Seena Azmuth 15km Female 51 Master (50-59) 02:06:28
3 8 1 TA2505 Joy-ann Dekker 15km Female 46 Veteran (40-49) 02:37:12
10km:Male [11]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 1 1 TA2944 Lotter Piet 10km Male 60 Grand-Master (60+) 00:59:32
2 2 2 TA1466 Japie Badenhorst 10km Male 60 Grand-Master (60+) 00:59:34
3 3 3 TA2979 Johnie Jonker 10km Male 63 Grand-Master (60+) 00:59:36
4 4 1 TA3008 Andrew Watt 10km Male 49 Veteran (40-49) 01:04:57
5 5 4 TRAIL20301 Stephen Bray 10km Male 62 Grand-Master (60+) 01:13:55
6 8 2 TRAIL20300 Michael Fletcher 10km Male 46 Veteran (40-49) 01:17:34
7 10 5 TRAIL20939 John Kollen 10km Male 61 Grand-Master (60+) 01:24:46
8 11 1 TA2951 Matome Rammutla 10km Male 36 Sub-Veteran (30-39) 01:31:04
9 15 3 TRAIL12179 Brian Beyleveldt 10km Male 42 Veteran (40-49) 01:33:05
10 17 6 TRAIL20578 Francois Steyl 10km Male 71 Grand-Master (60+) 01:48:22
11 19 1 TRAIL20318 Pierre Fourie 10km Male 57 Master (50-59) 03:09:33
10km:Female [8]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 6 1 TA1437 Maricelle Immelman 10km Female 23 Senior (19-29) 01:16:19
2 7 1 TA3029 Denise Higgins 10km Female 43 Veteran (40-49) 01:16:31
3 9 1 TA2445 Sue Immelman 10km Female 64 Grand-Master (60+) 01:24:36
4 12 1 TRAIL12121 Elizabeth Beyleveldt 10km Female 9 Under 11 01:31:26
5 13 2 TRAIL12224 Jacqi Beyleveldt 10km Female 40 Veteran (40-49) 01:31:47
6 14 2 TRAIL12988 Kaylee Grace Beyleveldt 10km Female 6 Under 11 01:33:03
7 16 2 TRAIL20296 Lyndy Bray 10km Female 60 Grand-Master (60+) 01:34:04
8 18 3 TRAIL20317 Andoret Van Wyk 10km Female 40 Veteran (40-49) 03:09:30
5km:Male [7]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 1 1 TA3550 Wade Bawden 5km Male 50 Master (50-59) 00:37:30
2 5 1 TA2695 Jean-pierre Vermeulen 5km Male 7 Under 11 00:45:13
3 6 1 TA2741 Wessel Vermeulen 5km Male 44 Veteran (40-49) 00:45:19
4 7 1 TA3021 Lucian De Morney 5km Male 38 Sub-Veteran (30-39) 00:56:51
5 8 1 TA3185 Phil Hall 5km Male 74 Grand-Master (60+) 00:57:13
6 9 2 TA2969 Bernard Donnelly 5km Male 65 Grand-Master (60+) 00:57:16
7 10 3 TA3135 Michael Hamilton 5km Male 62 Grand-Master (60+) 00:57:17
5km:Female [6]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 2 1 TA3372 Mona Gouws 5km Female 42 Veteran (40-49) 00:43:44
2 3 1 TA2432 Lois Boshoff 5km Female 28 Senior (19-29) 00:44:01
3 4 2 TRAIL20103 Bridget Wiid 5km Female 46 Veteran (40-49) 00:44:57
4 11 1 TA3342 Lucille De Morney 5km Female 33 Sub-Veteran (30-39) 00:57:24
5 12 2 TRAIL11919 Andriza Liebenberg 5km Female 30 Sub-Veteran (30-39) 01:18:30
6 13 3 TRAIL11763 Tina Terblanche 5km Female 30 Sub-Veteran (30-39) 01:18:35