Results : Smuts Irene River : Smuts Irene River AdventureRun Park Day on Saturday @ 06:30, 3rd October 2020

Search Download Share to Facebook
G Gender Position O Overall Position C Category Position Dog Run
21km:Male [2]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 1 1 TRAIL20333 Leon Limper 21km Male 54 Master (50-59) 02:06:24
2 2 1 TA3369 Jacques Heunes 21km Male 39 Sub-Veteran (30-39) 02:32:40
15km:Male [2]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 1 1 TA3152 Jaco Botha 15km Male 47 Veteran (40-49) 01:26:32
2 2 1 TA3260 Claude Truter 15km Male 37 Sub-Veteran (30-39) 01:31:22
15km:Female [1]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 3 1 TA3195 Janka Niebuhr 15km Female 27 Senior (19-29) 01:44:16
10km:Male [13]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 1 1 TA3379 Leon Grobler 10km Male 40 Veteran (40-49) 01:06:16
2 2 2 TA3567 Naude Enslin 10km Male 41 Veteran (40-49) 01:06:17
3 3 1 TRAIL20725 Gerald Steyn 10km Male 68 Grand-Master (60+) 01:10:11
4 4 3 TA3205 Quintin Still 10km Male 46 Veteran (40-49) 01:13:56
5 5 1 TA3173 Ian Potgieter 10km Male 50 Master (50-59) 01:13:58
6 6 1 TA3572 Nyiko Justice Vukeya 10km Male 28 Senior (19-29) 01:21:31
7 7 1 TA3270 Richard Jones 10km Male 37 Sub-Veteran (30-39) 01:23:57
8 8 4 TA3338 Michael Van Jaarsveld 10km Male 40 Veteran (40-49) 01:24:02
9 11 2 TRAIL20303 Wihan Vermeulen 10km Male 27 Senior (19-29) 01:27:50
10 12 3 TA3376 Albert Stoffberg 10km Male 26 Senior (19-29) 01:27:53
11 13 5 TA3151 Peter Kane-berman 10km Male 46 Veteran (40-49) 01:29:55
12 17 6 TA3569 Dioka M Mahwiliri 10km Male 42 Veteran (40-49) 02:04:56
13 18 2 TA3172 Kenneth Mahwiliri 10km Male 39 Sub-Veteran (30-39) 02:05:05
10km:Female [5]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 9 1 TA3552 Pamela Van Jaarsveld 10km Female 42 Veteran (40-49) 01:24:09
2 10 1 TRAIL20053 Yomari Coetzer 10km Female 27 Senior (19-29) 01:27:47
3 14 1 TRAIL20335 Amanda Geldenhuys 10km Female 51 Master (50-59) 01:30:07
4 15 1 TA3368 Lieve Geuens 10km Female 68 Grand-Master (60+) 02:01:00
5 16 2 TRAIL10053 Adele Sutherland 10km Female 42 Veteran (40-49) 02:01:13
5km:Male [3]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 1 1 TA3188 Anthony Cousins 5km Male 42 Veteran (40-49) 00:30:35
2 4 1 TRAIL20628 Geoff Lupton-smith 5km Male 62 Grand-Master (60+) 00:56:36
3 6 2 TRAIL10526 Boet Bronkhorst 5km Male 70 Grand-Master (60+) 01:09:49
5km:Female [5]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 2 1 TRAIL20071 Karen Koch 5km Female 47 Veteran (40-49) 00:53:32
2 3 1 TRAIL20332 Lynette Van Jaarsveldt 5km Female 37 Sub-Veteran (30-39) 00:55:48
3 5 2 TA3286 Michele Kane-berman 5km Female 47 Veteran (40-49) 01:00:18
4 7 2 TA3291 Andresa Liebnbert 5km Female 30 Sub-Veteran (30-39) 01:22:33
5 8 3 TA3287 Tina Terblanche 5km Female 30 Sub-Veteran (30-39) 01:22:37
2km:Male [5]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 1 1 TA3579 Keanan Venter 2km Male 11 Under 11 01:19:24
2 3 1 TA3389 Ryno Giezing 2km Male 16 16 to 18 01:19:33
3 4 1 TA3235 Zain Venter 2km Male 14 12 to 15 01:19:36
4 6 2 TA3288 Duncan Venter 2km Male 16 16 to 18 01:19:40
5 10 2 TA3344 Dylan Venter 2km Male 10 Under 11 01:19:52
2km:Female [6]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 2 1 TA3308 Ru-anne Jenkinson 2km Female 12 12 to 15 01:19:27
2 5 2 TA3167 Melicia Venter 2km Female 13 12 to 15 01:19:38
3 7 1 TA3380 Annelien Jenkinson 2km Female 43 Veteran (40-49) 01:19:42
4 8 1 TA3373 Eileen Venter 2km Female 38 Sub-Veteran (30-39) 01:19:48
5 9 1 TA3381 Valerie Wessels 2km Female 26 Senior (19-29) 01:19:51
6 11 2 TA3158 Lelanie Venter 2km Female 40 Veteran (40-49) 01:19:54