Results : Smuts Irene River : Smuts Irene River AdventureRun Park Day on Sunday @ 06:00, 6th September 2020

Search Download Share to Facebook
G Gender Position O Overall Position C Category Position Dog Run
15km:Male [5]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 1 1 TA2415 Robert Smith 15km Male 48 Veteran (40-49) 01:31:59
2 2 1 TRAIL12643 Bryan Mccourt 15km Male 54 Master (50-59) 02:05:43
3 4 1 TA2667 Vhusani Samora 15km Male 30 Sub-Veteran (30-39) 02:30:59
4 5 2 TRAIL20055 Clive Schoeman 15km Male 42 Veteran (40-49) 02:54:33
5 6 2 TRAIL12520 Charles Muller 15km Male 50 Master (50-59) 02:54:35
15km:Female [1]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 3 1 TRAIL20096 Lerica Schoeman 15km Female 41 Veteran (40-49) 02:12:44
10km:Male [4]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 2 1 TA0871 Melton Swarts 10km Male 43 Veteran (40-49) 01:18:01
2 4 1 TA0812 Paulo Peres 10km Male 69 Grand-Master (60+) 01:21:31
3 7 1 TA0707 Yaroslav Moskalenko 10km Male 31 Sub-Veteran (30-39) 01:55:53
4 13 1 TA0898 Brett Driver 10km Male 51 Master (50-59) 02:11:49
10km:Female [9]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 1 1 TA0751 Renate Swarts 10km Female 44 Veteran (40-49) 01:09:43
2 3 1 TA0861 Alva Van Der Merwe 10km Female 35 Sub-Veteran (30-39) 01:19:40
3 5 2 TA1168 Estã©an Stirrat 10km Female 48 Veteran (40-49) 01:35:27
4 6 2 TA1116 Jane Bredenkamp 10km Female 33 Sub-Veteran (30-39) 01:39:43
5 8 3 TA0763 Samantha Freese 10km Female 37 Sub-Veteran (30-39) 01:55:55
6 9 1 TA0774 Anne Reynolds 10km Female 63 Grand-Master (60+) 01:58:07
7 10 2 TA1073 Suzan Holden 10km Female 66 Grand-Master (60+) 01:58:09
8 11 3 TA0749 Agnes Kirsch 10km Female 68 Grand-Master (60+) 01:58:13
9 12 3 TA1148 Angela Steenkamp 10km Female 47 Veteran (40-49) 02:11:46
5km:Male [10]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 1 1 TA1371 Christopher Swarts 5km Male 18 16 to 18 00:25:08
2 2 1 TA1327 Anthony Cousins 5km Male 42 Veteran (40-49) 00:28:41
3 3 2 TA0204 Francois Schaap 5km Male 48 Veteran (40-49) 00:28:45
4 8 1 TA1278 Roan Van Rooyen 5km Male 27 Senior (19-29) 00:35:01
5 10 1 TA1752 Ronin Swarts 5km Male 10 Under 11 00:38:25
6 11 2 TA1474 Connor Laming 5km Male 27 Senior (19-29) 00:38:53
7 15 1 TA0490 Maree Van Zyl 5km Male 32 Sub-Veteran (30-39) 00:40:25
8 16 2 TA1496 Ferdi Pretorius 5km Male 39 Sub-Veteran (30-39) 00:42:56
9 17 3 TA1537 Lungisa Sishuba 5km Male 37 Sub-Veteran (30-39) 00:44:47
10 21 3 TA0401 Tiaan Delport 5km Male 20 Senior (19-29) 01:20:23
5km:Female [12]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 4 1 TA1272 Jeanine Schaap 5km Female 42 Veteran (40-49) 00:28:59
2 5 1 TRAIL12937 Debbie Valentini 5km Female 36 Sub-Veteran (30-39) 00:33:17
3 6 2 TA1427 Anina Lindford 5km Female 39 Sub-Veteran (30-39) 00:33:19
4 7 1 TA0405 Caroline Rule 5km Female 52 Master (50-59) 00:34:26
5 9 3 TA1333 Mmakgoshi Sebata 5km Female 35 Sub-Veteran (30-39) 00:38:24
6 12 1 TA1361 Tamika Fellows 5km Female 27 Senior (19-29) 00:38:59
7 13 2 TA1436 Annemarie Nieuwenhuizen 5km Female 59 Master (50-59) 00:39:17
8 14 4 TA0252 Theresa-marie Maree 5km Female 36 Sub-Veteran (30-39) 00:40:23
9 18 5 TA1413 Thobeka Sishuba 5km Female 34 Sub-Veteran (30-39) 00:45:28
10 19 6 TA1237 Elaine Steyn 5km Female 37 Sub-Veteran (30-39) 00:45:57
11 20 1 TA0645 Karin Peres 5km Female 61 Grand-Master (60+) 00:48:36
12 22 2 TRAIL20326 Andrea Delport 5km Female 48 Veteran (40-49) 01:21:15