Results : Smuts Irene River : Smuts Irene River AdventureRun Park Day on Sunday @ 06:00, 30th August 2020

Search Download Share to Facebook
G Gender Position O Overall Position C Category Position Dog Run
21km:Male [1]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 1 1 TA2616 Grant Stockdale 21km Male 52 Master (50-59) 02:02:58
15km:Male [4]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 1 1 TA2667 Philippus Carel Breytenbach 15km Male 44 Veteran (40-49) 01:15:42
2 2 1 TA0945 Juan Breytenbach 15km Male 12 12 to 15 01:18:23
3 3 2 TA2741 Kruger Van Wyk 15km Male 40 Veteran (40-49) 01:30:46
4 4 1 TRAIL11482 Wian Koch 15km Male 38 Sub-Veteran (30-39) 01:35:21
15km:Female [1]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 5 1 TA2583 Nadine Breytenbach 15km Female 43 Veteran (40-49) 01:35:47
10km:Male [7]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 1 1 TA0645 Waldo Breytenbach 10km Male 12 12 to 15 00:59:33
2 2 1 TA1160 Marko Staebe 10km Male 36 Sub-Veteran (30-39) 01:00:40
3 4 2 TA1116 Babar Javed 10km Male 36 Sub-Veteran (30-39) 01:13:08
4 11 1 TRAIL20939 John Kollen 10km Male 61 Grand-Master (60+) 01:19:31
5 12 1 TA1046 Calvin Jonck 10km Male 40 Veteran (40-49) 01:20:57
6 13 2 TA1062 Stephen Bray 10km Male 61 Grand-Master (60+) 01:21:37
7 18 2 TA1168 Floris Slabbert 10km Male 33 Sub-Veteran (30-39) 01:51:29
10km:Female [12]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 3 1 TA0973 Melani Fourie 10km Female 32 Sub-Veteran (30-39) 01:03:06
2 5 2 TA0613 Louise Staebe 10km Female 31 Sub-Veteran (30-39) 01:15:20
3 6 3 TA1035 Vasti Potgieter 10km Female 36 Sub-Veteran (30-39) 01:15:22
4 7 4 TA0893 Marelize Hoffmann 10km Female 39 Sub-Veteran (30-39) 01:15:24
5 8 1 TRAIL20173 Hannake Jordaan 10km Female 43 Veteran (40-49) 01:16:05
6 9 1 TA1135 Mandy Atkins 10km Female 50 Master (50-59) 01:17:13
7 10 2 TA0930 Marion Waldeck 10km Female 50 Master (50-59) 01:17:19
8 14 3 TA0850 Elna Fouche 10km Female 51 Master (50-59) 01:27:37
9 15 4 TA0739 Charmaine Stockdale 10km Female 53 Master (50-59) 01:41:20
10 16 1 TA1129 Lyndy Bray 10km Female 60 Grand-Master (60+) 01:41:57
11 17 2 TA0603 Alison Potgieter 10km Female 49 Veteran (40-49) 01:48:25
12 19 5 TA1013 Maryna Snyman 10km Female 38 Sub-Veteran (30-39) 01:51:32
5km:Male [4]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 1 1 TA1308 Anthony Cousins 5km Male 42 Veteran (40-49) 00:29:49
2 2 1 TA1449 Wihan Velloen 5km Male 11 Under 11 00:33:08
3 6 1 TA1272 Glenn Waldeck 5km Male 56 Master (50-59) 00:36:38
4 9 1 TA0428 Maree Van Zyl 5km Male 32 Sub-Veteran (30-39) 00:38:45
5km:Female [13]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 3 1 TRAIL10091 Bianka Koch 5km Female 38 Sub-Veteran (30-39) 00:34:09
2 4 2 TA0197 Debbie Valentini 5km Female 36 Sub-Veteran (30-39) 00:36:13
3 5 3 TA1544 Anina Lindford 5km Female 39 Sub-Veteran (30-39) 00:36:15
4 7 1 TA1622 Christil Loubser-hattingh 5km Female 28 Senior (19-29) 00:36:52
5 8 4 TA1237 Theresa-marie Maree 5km Female 36 Sub-Veteran (30-39) 00:38:44
6 10 2 TA0204 Natalie Barathan 5km Female 29 Senior (19-29) 00:39:26
7 11 5 TRAIL20082 Stacy Poggenpoel 5km Female 38 Sub-Veteran (30-39) 00:41:14
8 12 1 TRAIL20071 Karen Koch 5km Female 47 Veteran (40-49) 00:52:11
9 13 2 TRAIL10053 Adele Sutherland 5km Female 42 Veteran (40-49) 00:54:23
10 14 3 TA1427 Estelle Loubser 5km Female 42 Veteran (40-49) 01:03:02
11 15 3 TA0306 Camilla Stockdale 5km Female 25 Senior (19-29) 01:04:39
12 16 4 TA1506 Joy Meyer 5km Female 28 Senior (19-29) 01:11:33
13 17 1 TA0401 Betsie Meyer 5km Female 59 Master (50-59) 01:11:34