Results : The Big Red Barn : The Big Red Barn AdventureRun Parks on Sunday @ 07:00, 9th August 2020

Search Download Share to Facebook
G Gender Position O Overall Position C Category Position Dog Run
21km:Male [1]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 1 1 TRAIL12799 Andrew Noakes 21km Male 26 Senior (19-29) 01:52:55
15km:Male [3]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 2 1 TA1372 Matthew Aiken 15km Male 33 Sub-Veteran (30-39) 01:06:15
2 9 1 TRAIL20034 Elbert Loubser 15km Male 62 Grand-Master (60+) 03:22:23
3 10 2 TA1377 Dean Mccleland 15km Male 67 Grand-Master (60+) 03:22:25
15km:Female [7]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 1 1 TA1363 Anri Celliers 15km Female 37 Sub-Veteran (30-39) 00:25:07
2 3 1 TA1336 Jeanne Havinga 15km Female 41 Veteran (40-49) 01:30:34
3 4 2 TA1406 Corrie Wright 15km Female 37 Sub-Veteran (30-39) 01:31:03
4 5 3 TA1575 Chantel Crossley 15km Female 32 Sub-Veteran (30-39) 01:35:29
5 6 2 TRAIL10053 Adele Sutherland 15km Female 42 Veteran (40-49) 02:00:30
6 7 1 TA1541 Susan Blignaut 15km Female 53 Master (50-59) 02:31:15
7 8 1 TRAIL20269 Marie Van Dyk 15km Female 72 Grand-Master (60+) 02:31:41
10km:Male [13]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 1 1 TA0099 Trevor Charters 10km Male 49 Veteran (40-49) 00:54:35
2 2 1 TA0476 Kevin Thomas 10km Male 59 Master (50-59) 00:55:32
3 5 2 TRAIL10746 Hilton Neuwerth 10km Male 43 Veteran (40-49) 00:59:23
4 6 3 TA1493 Conrad Langerman 10km Male 45 Veteran (40-49) 01:01:05
5 7 1 TA1303 Johan Strydom 10km Male 65 Grand-Master (60+) 01:01:24
6 8 4 TA1270 Hugh Du Plessis 10km Male 42 Veteran (40-49) 01:02:36
7 12 1 TA1547 Takura Wekwete 10km Male 29 Senior (19-29) 01:11:39
8 13 2 TRAIL20628 Geoff Lupton-smith 10km Male 62 Grand-Master (60+) 01:11:56
9 17 1 TA1765 David Noakes 10km Male 34 Sub-Veteran (30-39) 01:18:43
10 22 2 TA1481 Blade Van Den Berg 10km Male 28 Senior (19-29) 01:23:11
11 25 2 TA1245 Ferdi Pretorius 10km Male 39 Sub-Veteran (30-39) 01:27:57
12 28 5 TA1475 Albert Van Der Merwe 10km Male 40 Veteran (40-49) 01:42:17
13 32 6 TA1467 Ralph Siebenhaar 10km Male 40 Veteran (40-49) 01:53:35
10km:Female [20]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 3 1 TA1700 Holly Thomas 10km Female 29 Senior (19-29) 00:55:41
2 4 1 TA1595 Lee-ann Charters 10km Female 49 Veteran (40-49) 00:57:54
3 9 2 TA0440 Samantha Siebenhaar 10km Female 42 Veteran (40-49) 01:08:11
4 10 2 TA1295 Jessica Botes 10km Female 24 Senior (19-29) 01:08:46
5 11 1 TA1525 Jennifer Hobson 10km Female 32 Sub-Veteran (30-39) 01:11:01
6 14 2 TA1259 Samantha Mynhardt 10km Female 34 Sub-Veteran (30-39) 01:13:11
7 15 3 TA1273 Tracey Rudman 10km Female 43 Veteran (40-49) 01:13:15
8 16 4 TRAIL11060 Sheridan Neuwerth 10km Female 44 Veteran (40-49) 01:18:09
9 18 5 TA1437 Estã©an Stirrat 10km Female 48 Veteran (40-49) 01:20:39
10 19 3 TA0126 Mmakgoshi Sebata 10km Female 35 Sub-Veteran (30-39) 01:21:13
11 20 4 TRAIL12098 Chantelle Pieterse 10km Female 31 Sub-Veteran (30-39) 01:21:31
12 21 5 TA1218 Megan Russel 10km Female 30 Sub-Veteran (30-39) 01:23:10
13 23 6 TA1222 Jane Bredenkamp 10km Female 33 Sub-Veteran (30-39) 01:25:52
14 24 7 TRAIL10546 Lea-anne Neuwerth 10km Female 39 Sub-Veteran (30-39) 01:26:17
15 26 6 TA1466 Amanda Fairley 10km Female 45 Veteran (40-49) 01:32:16
16 27 8 TA1310 Anthea Corbett 10km Female 37 Sub-Veteran (30-39) 01:42:14
17 29 1 TA1323 Margaret Mackintosh 10km Female 64 Grand-Master (60+) 01:45:14
18 30 1 TA1428 Glynis Ryan 10km Female 57 Master (50-59) 01:45:20
19 31 2 TA1495 Sabra Fisher 10km Female 58 Master (50-59) 01:45:31
20 33 2 TRAIL20357 Elise Loubser 10km Female 68 Grand-Master (60+) 02:19:11
5km:Male [8]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 3 1 TA1552 Henry John Wright 5km Male 39 Sub-Veteran (30-39) 00:40:53
2 5 2 TA0358 Bjorn Rust 5km Male 32 Sub-Veteran (30-39) 00:48:29
3 14 1 TA1424 Boet Bronkhorst 5km Male 70 Grand-Master (60+) 01:07:13
4 15 1 TA1468 Tumelo Ramphalemg 5km Male 27 Senior (19-29) 01:11:34
5 18 1 TA1277 Alex Zaayman 5km Male 12 12 to 15 01:21:04
6 20 1 TA0404 Adam Zaayman 5km Male 11 Under 11 01:21:24
7 21 3 TA1223 Dj Pieterse 5km Male 31 Sub-Veteran (30-39) 01:21:39
8 22 1 TA1275 Phil Zaayman 5km Male 50 Master (50-59) 01:21:42
5km:Female [16]
G O C Number Name Activity Gender Age Category Duration
1 1 1 TA0280 Anina Lindford 5km Female 39 Sub-Veteran (30-39) 00:37:35
2 2 2 TRAIL12937 Debbie Valentini 5km Female 35 Sub-Veteran (30-39) 00:38:30
3 4 1 TA1443 Neene Blignaut 5km Female 28 Senior (19-29) 00:48:24
4 6 2 TA1625 Holly Ann Watson 5km Female 25 Senior (19-29) 00:53:43
5 7 1 TA0210 Sannie Nel 5km Female 61 Grand-Master (60+) 00:57:00
6 8 2 TRAIL20777 Janine Rust 5km Female 62 Grand-Master (60+) 00:57:25
7 9 1 TA0299 Veronique Joubert 5km Female 40 Veteran (40-49) 01:03:30
8 10 3 TA1435 Benita Bosch 5km Female 39 Sub-Veteran (30-39) 01:04:38
9 11 2 TA1256 Elze Le Roux 5km Female 44 Veteran (40-49) 01:06:38
10 12 4 TA1224 Anneri Le Roux 5km Female 36 Sub-Veteran (30-39) 01:06:38
11 13 1 TA0312 Le Roux Zoe 5km Female 12 12 to 15 01:06:38
12 16 3 TA1364 Talia Barnard 5km Female 29 Senior (19-29) 01:13:03
13 17 1 TA1673 Hanneke Nieuwoudt 5km Female 59 Master (50-59) 01:13:05
14 19 3 TA1402 Judith Zaayman 5km Female 46 Veteran (40-49) 01:21:19
15 23 2 TA1396 Maryke Thomas 5km Female 53 Master (50-59) 01:24:12
16 24 3 TA1244 Christine Vaissiere 5km Female 57 Master (50-59) 01:24:17